Apartments in Nové Město na Moravě

Apartments in Nové Město na Moravě

Kouzelná vila na kouzelném místě, a to přímo v srdci Žďárských vrchů. Dali jsme naši duši do každé části domu, do každého detailu. Úchvatnému prostoru z roku 1928 jsme vrátili jeho krásu velmi citlivou rekonstrukcí s důrazem na tradiční architekturu a původní materiály. Nechte se okouzlit naprosto jedinečným domem a užijte si atmosféru malého města.

~ NECHTE SE OČAROVAT KOUZELNOU VILOU ~

Apartment on the ground floor

Painted tiles in the hallway will lead you to a spacious apartment with an area of 100 m2. This apartment can comfortably accommodate up to six people. Two bedrooms, a living room, a kitchen with a dining room and a bathroom with a toilet form a charming gallery full of stylish details, natural wooden materials and linen curtains.

The advantage is the possibility to book a smaller variant of accommodation for four people. If there's a bedroom you simply don't need, we will lock it. There is also a garden house, which can be used as a common room.

Explore apartment

Upstairs apartment

A spacious staircase leads you to a sunlit apartment with an area of 100 m2. Up to six people can be comfortable here. Two bedrooms, a living room, a kitchen with a dining room and a bathroom with a toilet form a charming gallery full of stylish details, natural wooden materials and linen curtains. The apartment also has a terrace where you can experience the sunrise and sunset.

The advantage is the possibility to book a smaller variant of accommodation for four people. If there's a bedroom you simply don't need, we will lock it. There is also a garden house, which can be used as a common room.

Explore apartment

We have for you

Parking lot by the house Parking lot by the house
A bicycle and ski room with the possibility of charging e-bikes A bicycle and ski room with the possibility of charging e-bikes
Weber gas grill (for a fee) Weber gas grill (for a fee)
High-quality Wi-Fi connection High-quality Wi-Fi connection
Wooden outdoor swing Wooden outdoor swing
Non-smoking environment Non-smoking environment
No pets No pets

Vila NMNM

Vila stojí na krásném velkém pozemku se zahradou, na kterém je ještě samostatný zahradní domek. Dvě podlaží vily, v nichž najdete dva prostorné a dřevem vonící apartmány, pohostí až 12 osob. Každý apartmán má také svou kuchyň a koupelnu se záchodem. Pokoje jsou příjemné a vyladěné do posledního detailu. Každý z pokojů je jedinečný, výběr materiálů a dekorací byl naší radostí a věříme, že přesně vystihuje genius loci. Co jsme mohli, jsme zachovali. Kromě restaurovaných dekorací a autentických fotografií, které jsme našli na naší půdě a ilustrují život na Vysočině, jsou dalším důležitým prvkem látky. Nádherné lněné závěsy, vlněné přehozy, měkoučké polštáře nebo osobitě potažená křesla jsou třešničkou celé vily. Dlouholetá práce s anglickými značkami látek, láska k látkám a cit pro kombinace materiálů a barev je náš signature. Showroom látek Romo je hned ve vedlejší vile a rádi vás tam necháme nakouknout.

www.romo.com

Zahradní domek

Domek schovaný za vilou na zahradě je velice praktický a výhled z něj prostě milujeme. Kromě prostoru, kde si snadno uskladníte kola nebo lyže, v domku najdete i 18 m2 velkou společenskou místnost. Příjemné celoroční posezení a kochání se za každého počasí skrze obří prosklená okna nebo setkání s přáteli skvěle doplňuje kuchyňka a toaleta.

Explore apartments

Price list and booking

Stays can be booked starting from 2 nights.

High season - December, January, February, March, June, July, August, September
Low season - April, May, October, November

Prices can vary during sports events, Christmas and the New Year.

Layout of 1 bedroom (max. 3 people)

High season 3 500 CZK / night
Low season 3 200 CZK / night

Layout of 2 bedrooms (max. 6 people)

High season 3 800 CZK / night
Low season 3 500 CZK / night
Explore apartments

Řekli jste o nás

Aktivity a okolí

Když je teplo

Nové Město na Moravě leží v srdci zelených Žďárských vrchů a můžeme vám odpřísáhnout, že je tady krásně za každého počasí.

Jaro a léto patří jednoznačně kolům a dlouhým procházkám. Projeďte se  ve Vysočina Areně a nasajte atmosféru závodů MTB. V Areně najdete pumptrack. Okolí města je protkané sítí silníčních cyklo okruhů.

Až přijedete, dáme vám i naše soukromé tipy, kde se vykoupat. Relaxovat můžete v Městských lázních. Najdete v nich všechno od bazénů, přes sauny a masáže až po posilovnu a lekce jógy. Kromě nádherné krajiny a lázní můžete zajít i do Sportovní haly. Patronem 20m široké lezecké stěny není nikdo jiný, než novoměstský rodák Radek Jaroš.

Ve městě si užijete i spoustu kultury - výstavy v Horáckém muzeu nebo v Horácké galerii, básně z poeziomatu, pouliční šachové stolky, novoměstská rarita Karla Němce sgrafita nebo bohatý program koncertů a divadel.

Koruna Vysočiny
Novoměstsko, Žďársko, Bystřicko a Nedvědicko pojí destinační společnost Koruna Vysočiny.  Pokud tedy potřebujete tipy, co dělat na dovolené, prozkoumejte web www.korunavysociny.cz. Nepochybujeme, že si vyberete z nabídky turistických cílů, tipů na tematické výlety a kalendáře akcí.


How to get to us

Vila NMNM with our apartments is located in the heart of Nové Město na Moravě. The journey from Brno will take you about an hour, from Prague only 2 hours.

GPS on Mapy.cz
Trasa pro Google Maps

Contact Us

E-mail: info@vilanmnm.cz
Phone: +420 773 220 010